UNIVERZÁLNÍ

UNIVERZÁLNÍ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů s možností univerzálního použití. Velkou předností této sypké směsi je snadné dávkování a vyšší obsah zeleniny.

« více
HOVĚZÍ

HOVĚZÍ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů na hovězí bázi s kousky zeleniny. Velkou předností této sypké směsi je snadné dávkování a vyšší obsah zeleniny.

« více
HOVĚZÍ ČIRÝ

HOVĚZÍ ČIRÝ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů hovězí bázi. Velkou předností této sypké směsi je jeho jemné složení, nízký obsah tuku a snadné dávkování.

« více
KUŘECÍ

KUŘECÍ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů na kuřecí bázi s kousky zeleniny. Velkou předností této sypké směsi je snadné dávkování a vyšší obsah zeleniny.

« více
KUŘECÍ ČIRÝ

KUŘECÍ ČIRÝ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů kuřecí bázi. Velkou předností této sypké směsi je jeho jemné složení, nízký obsah tuku a snadné dávkování.

« více
ZELENINOVÝ

ZELENINOVÝ je ideální jako základ polévek, omáček a dalších pokrmů na zeleninové bázi. Velkou předností této sypké směsi je snadné dávkování a vyšší obsah zeleniny.

« více