SUPERVEGET CLASSIC

SUPERVEGET CLASSIC je směs pečlivě vybrané sušené zeleniny, soli, koření a zvýrazňovače chuti, obsahuje 59% soli. Díky svému složení je vhodný také pro bezlepkovou dietu.

« více
SUPERVEGET MIX

SUPERVEGET MIX je směs sušené zeleniny, soli a koření. Výrobek neobsahuje glutamát sodný.

« více
SUPERVEGET MIMI NATURAL

SUPERVEGET MIMI NATURAL je směs prvotřídní kvality určená pro příznivce zdravého životního stylu a zdravé výživy. Neobsahuje glutamát sodný, ani jiné umělé zvýrazňovače chuti, je obohacen o řadu vitamínů a o omega 3.

« více
SUPERVEGET MIMI PREMIUM

SUPERVEGET MIMI PREMIUM je top výrobek prvotřídní kvality, jež je určen pro všechny gurmány a vyznavače velmi kvalitních potravin.

« více
SUPERVEGET MIMI GRILOVACÍ

SUPERVEGET MIMI GRILOVACÍ je správnou volbou pro všechny gurmány a milovníky grilování, kteří preferují jemnou chuť bylin a zeleniny s paprikovým nádechem. Neobsahuje přidaný glutamát sodný.

« více
SUPERVEGET MIMI KUŘE

SUPERVEGET MIMI KUŘE je kombinací té nejkvalitnější, pečlivě vybrané, sušené zeleniny a koření, určená k přípravě pokrmů z kuřecího masa.

« více
Sada koření SUPERVEGET MIMI

Sada koření SUPERVEGET MIMI je určena pro všechny příznivce vysoce kvalitních potravin. Skládá se ze šesti nejpoužívanějších druhů koření.

« více
PROVENSÁLSKÉ KOŘENÍ

PROVENSÁLSKÉ KOŘENÍ je směs provensálských bylin ideální k dochucení dušené zeleniny, grilovaného masa a ryb. Hodí se k červenému vínu.

« více