Obchodní zástupce / prodejce - segment polévková ochucovadla, koření

Hledáme do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici obchodního zástupce / prodejce pro oblast Česká republika.

Nabízíme zajímavou práci, možnost podílet se na rozvoji české potravinářské značky, příjemný mladý kolektiv, dobré fin.ohodnocení a práci na Živnostenský list (OSVČ).

  • Pracoviště Dolní Marklovice 280, Petrovice u Karviné

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Navazování nových obchodních vztahů
  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Identifikace nových potřeb zákazníků
  • Péče o přidělené markety
  • Vytváření produktových prezentací a cenových nabídek
  • Uzavírání smluv se zákazníky

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost MS Office, internet
  • Komunikační dovednosti
  • Osobnostní předpoklady - dravost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu
  • Praxi na obdboné pozici, nejlépe ve stejném oboru
  • Řidičský průkaz sk. B

V případě zájmu zasílejte své životopisy na info@superveget.cz, nebo volejte na +420 777 002 048